Podpořte Ukrajinu!

13.12.2023

Domácí Party v HUB Nusle

Dne 7.10. se v prostoru pro mládež HUB Nusle uskutečnila první úspěšná Domácí Párty.

Podzim je v plném proudu, ale tým naší komunity se rozhodl využít poslední teplé dny k dobrému účelu.

Hosté si užili živou hudbu, nové známé a výborné grilované pokrmy. Kytara, bicí a další hudební nástroje přídaly večeru zářivé tóny a vytvořily uvolněnou a útulnou atmosféru Domácí Party.

Svým vystoupením a kreativitou ohromili hosty také členové divadelního souboru, kteří poodhrnuli oponu ukrajinského divadelního umění.

Domácí Párty v HUB Nusle byla výjimečnou událostí, která všechny spojila v jedinečné atmosféře plném tepla, hudby a kreativity.

Vzrušující emoce, chutné jídlo a neuvěřitelná atmosféra učinily tuto událost nezapomenutelnou a zanechaly pozitivní vzpomínky v srdcích všech účastníků.

Bude vás zajímat

HUB Nusle Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

HUB Nusle party

Po absolvování tábora z ukrajinského centra Nusle dosáhl náš tým svého cíle: teenageři si nejen uchovali nezapomenutelné dojmy, ale také našli nové přátele.

06.09 Kurátoři prostoru pro mládež HUB NUSLE uspořádali večírek, který byl skvělým zakončením léta.

19.09.2023
HUB Nusle Pražský Maidan na Staromáku Ukrajinské centrum Nusle

Pražský Majdan pomáhá s integrací válečných uprchlíků z Ukrajiny. Nyní i za výrazné podpory od hlavního města.

Organizace Pražský Majdan získá finanční podporu od hlavního města ve výši 3,15 milionu korun. Peníze použije na projekty zaměřené na podporu ukrajinských uprchlíků, jejich adaptaci a integraci do českého prostředí. Nabízí například informační servis, poradenství v oblasti zdravotnictví, bydlení a trhu práce, distribuci humanitární pomoci, kurzy českého jazyka nebo individuální psychologické poradenství. Velkým projektem Pražského Majdanu je Ukrajinské centrum Nusle, v plánu je i centrum pro mládež.

10.01.2024
Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

Čtení se starým lvem: Setkání s knihou

Každý pátek mají malí čtenáři ve zdech ukrajinského centra Nusle jedinečnou příležitost ponořit se do světa knih, užít si okouzlujici dobrodružství, která žijí na stránkách ukrajinské literatury, a zúčastnit se mistrovských kurzů.

24.08.2023