Podpořte Ukrajinu!

10.05.2024

Tenisový turnaj

24. dubna se v „HUB Nusle“ konal skutečný vášnivý turnaj ve stolním tenise. Během události soutěžící bojovali o titul nejlepšího hráče stolního tenisu „HUB Nusle“.

24. dubna se v „HUB Nusle“ konal skutečný vášnivý turnaj ve stolním tenise. Během události soutěžící bojovali o titul nejlepšího hráče stolního tenisu „HUB Nusle“.

První místo – Dmitro Cucman
Druhé místo – Daniil Nosov
Třetí místo – Vladislav Kyričenko

Hráči, kteří navštěvovali kurz stolního tenisu v našem prostoru, také obdrželi certifikáty s uznáním za jejich úsilí.

Blahopřejeme chlapcům k vítězství a děkujeme všem účastníkům za skvělý zápas a mistrovskou hru!

Také bychom chtěli vyjádřit zvláštní poděkování trenérovi stolního tenisu – Andreyi Kravčukovi za vynikající práci a předávání znalostí svým žákům.

Bude vás zajímat

HUB Nusle Volný čas

Exkurze english speaking club

Minulou sobotu jsme se společně s konverzačním klubem anglického jazyka vyrazili na exkurzi do českého města – Kutná Hora.

17.03.2024
HUB Nusle Kulturní akce Ukrajinské Centrum Nusle

Kraslice pro charitu

Umělkyně tvůrčího kolektivu Střední odborné školy 79: Zoryna Bajrak, Ludmila Horbulja, Olga Daradan a Julie Pikush vytvořily sbírku speciálních kraslic pro charitativní akce Pražského Majdanu .

22.04.2024
HUB Nusle Pražský Maidan na Staromáku Ukrajinské Centrum Nusle

Pražský Majdan pomáhá s integrací válečných uprchlíků z Ukrajiny. Nyní i za výrazné podpory od hlavního města.

Organizace Pražský Majdan získá finanční podporu od hlavního města ve výši 3,15 milionu korun. Peníze použije na projekty zaměřené na podporu ukrajinských uprchlíků, jejich adaptaci a integraci do českého prostředí. Nabízí například informační servis, poradenství v oblasti zdravotnictví, bydlení a trhu práce, distribuci humanitární pomoci, kurzy českého jazyka nebo individuální psychologické poradenství. Velkým projektem Pražského Majdanu je Ukrajinské centrum Nusle, v plánu je i centrum pro mládež.

10.01.2024