Podpořte Ukrajinu!

13.05.2016

V parku Na Pankráci proběhne 11. 6. multikulturní festival KALEIDOSKOP. UEP je partnerem akce

Přijďte se v sobotu 11. června 2016 bavit, poznávat a ochutnávat jiné kultury v parku Na Pankráci.

Pojďte strávit barevný den plný chutí, vůní, hudby a tance ze všech koutů světa. Budete moci ochutnat tradiční i méně tradiční pochoutky mezinárodní kuchyně. Užít si pěvecká a taneční vystoupení. Čekat vás budou workshopy pro děti i dospělé, přednášky a bohatý doplňkový program. Vstup na festival je ZDARMA.Více informací a program naleznete na webových stránkách festivalu www.festival-kaleidoskop.cz.

Kaleidoskop pro vás pořádá městská část Praha 4, který je spolufinancován Magistrátem hl. m. Prahy. Záštitu nad akcí převzal ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier. Partnery festivalu jsou Amnesty International, Hate Free Cluture, Dům národnostních menšin, Ukrajinsko Evropská Perspektiva.

kaleidoskop

Městská část Praha 4

Bude vás zajímat

Kulturní akce Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

RefuFest

02.09 se v Praze konal mezikulturní festival RefuFest, na kterém tým Ukrajinského centra Nusle reprezentoval Ukrajinu. 

Připravili jsme tradiční ukrajinská jídla, která návštěvníky festivalu nadchla. Hosté měli možnost ochutnat varenyky, koláče, palačinky a mnoho dalších oblíbených ukrajinských jídel.

19.09.2023
Kulturní akce

Do Prahy přijeli ti, kdo mění Ukrajinu

Mnohem méně se o těch změnách ví v zahraničí, kde se v medicíh nepíše o renovacích domů na bojové linii anebo sjednocených místních hromadách.

10.12.2018
Kulturní akce Без категорії

Radio Svoboda: příběh Revoluce Důstojnosti v nejmodernějších technologiích

Vidět Ukrajinský Majdan na vlastní oči, projít se dlážděnou cestou aleje Hrdinů Nebeské Setiny, promluvit se s účastníky a prožit tyto události – teď kvůli tomu vůbec není třeba jezdit až do Kyjeva. Vydat se na prohlídku Majdanem je možné i za stovky kilometrů dáleko od Ukrajiny – stačí mít brýle virtuální reality. Zatím co […]

06.03.2019