Podpořte Ukrajinu!

24.08.2023

Čtení se starým lvem: Setkání s knihou

Každý pátek mají malí čtenáři ve zdech ukrajinského centra Nusle jedinečnou příležitost ponořit se do světa knih, užít si okouzlujici dobrodružství, která žijí na stránkách ukrajinské literatury, a zúčastnit se mistrovských kurzů.

Organizátorem knižního setkání „Čtení se starým lvem“ je zástupkyně nakladatelství „Stariy Lev“ Salome Engibaryan. Společně vytváříme atmosféru, kde se děti mohou inspirovat ve světě literárních příběhů a odhalit svůj tvůrčí potenciál.

Hlavním cílem „Knihového setkání“ je vštípit lásku k rodnému jazyku a ukrajinským knihám. Akce má také podpořit zájem dětí o čtení a rozvíjet jejich tvůrčí potenciál.

„Čtení se starým lvem“ je významným příspěvkem k zachování národní identity a utváření pozitivních hodnot u dětí. Společně s nakladatelským centrem vytváříme atmosféru, kde děti mohou nacházet inspiraci ve světě literárních příběhů a odhalovat svůj tvůrčí potenciál. 

Bude vás zajímat

HUB Nusle Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

HUB Nusle party

Po absolvování tábora z ukrajinského centra Nusle dosáhl náš tým svého cíle: teenageři si nejen uchovali nezapomenutelné dojmy, ale také našli nové přátele.

06.09 Kurátoři prostoru pro mládež HUB NUSLE uspořádali večírek, který byl skvělým zakončením léta.

19.09.2023
Kulturní akce Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

RefuFest

02.09 se v Praze konal mezikulturní festival RefuFest, na kterém tým Ukrajinského centra Nusle reprezentoval Ukrajinu. 

Připravili jsme tradiční ukrajinská jídla, která návštěvníky festivalu nadchla. Hosté měli možnost ochutnat varenyky, koláče, palačinky a mnoho dalších oblíbených ukrajinských jídel.

Kurzy a konzultace Ukrajinské centrum Nusle

English Speaking Club

Ukrajinské centrum Nusle usiluje o rozvoj intelektuálních a kulturních dovedností mladých lidí. Naším cílem je vytvářet optimální podmínky pro účast dospívajících v různých kurzech a aktivitách.

24.08.2023