Podpořte Ukrajinu!

24.08.2023

Čtení se starým lvem: Setkání s knihou

Každý pátek mají malí čtenáři ve zdech ukrajinského centra Nusle jedinečnou příležitost ponořit se do světa knih, užít si okouzlujici dobrodružství, která žijí na stránkách ukrajinské literatury, a zúčastnit se mistrovských kurzů.

Organizátorem knižního setkání „Čtení se starým lvem“ je zástupkyně nakladatelství „Stariy Lev“ Salome Engibaryan. Společně vytváříme atmosféru, kde se děti mohou inspirovat ve světě literárních příběhů a odhalit svůj tvůrčí potenciál.

Hlavním cílem „Knihového setkání“ je vštípit lásku k rodnému jazyku a ukrajinským knihám. Akce má také podpořit zájem dětí o čtení a rozvíjet jejich tvůrčí potenciál.

„Čtení se starým lvem“ je významným příspěvkem k zachování národní identity a utváření pozitivních hodnot u dětí. Společně s nakladatelským centrem vytváříme atmosféru, kde děti mohou nacházet inspiraci ve světě literárních příběhů a odhalovat svůj tvůrčí potenciál. 

Bude vás zajímat

Kulturní akce Pomoc vojákům Ukrajinské Centrum Nusle

Akce připomenutí zesnulých

15. října se tým HUB Nusle připojil k vzpomínce na oběti masakru v Hrozové, kterou pořádal Pražský Majdan a Hlas Ukrajiny.

13.12.2023
HUB Nusle Naše projekty Pomáháme Ukrajině spolu Pražský Maidan na Staromáku Ukrajinské Centrum Nusle

Přidejte se k našemu týmu!

Chcete se stát součástí aktivní komunity a pomáhat druhým?
Připojte se k dobrovolnickému týmu Pražského Majdanu!

14.06.2024
Ukrajinské Centrum Nusle Volný čas

Divadelní kroužek

Dne 6.9. začal v Ukrajinském centru Nusle dlouho očekávaný divadelní kroužek, který sdružuje příznivce divadelního umění.

Na první hodině měli účastníci možnost se vzájemně poznat a vyměnit si názory a postoje k divadlu. Liší se věkem, zkušenostmi i tvůrčím přístupem, ale právě to činí skupinu zajímavou a různorodou.

19.09.2023