Podpořte Ukrajinu!

19.09.2023

HUB Nusle party

Po absolvování tábora z ukrajinského centra Nusle dosáhl náš tým svého cíle: teenageři si nejen uchovali nezapomenutelné dojmy, ale také našli nové přátele.

06.09 Kurátoři prostoru pro mládež HUB NUSLE uspořádali večírek, který byl skvělým zakončením léta.

Alla a Serhii, majitelé «Cottage in Gassberg», připravili pro teenagery pizzu, která se stala chutným zpestřením večera.

Mladí lidé se sešli, aby společně diskutovali o nejlepších okamžicích svého výletu, a kurátoři připravili dárky, které jim budou tento čas připomínat.

Teenageři si povídali, sdělovali si své dojmy a plány do budoucna, hráli na kytaru, zpívali a sportovali 

HUB Nusle se stal výjimečným místem, kde mladí lidé nejen našli přátele, ale také vytvořili vlastní komunitu, která se stále rozrůstá a rozvíjí.

Jsme připraveni na nová dobrodružství a těšíme se na další setkání a výlety.

Bude vás zajímat

Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

Čtení se starým lvem: Setkání s knihou

Každý pátek mají malí čtenáři ve zdech ukrajinského centra Nusle jedinečnou příležitost ponořit se do světa knih, užít si okouzlujici dobrodružství, která žijí na stránkách ukrajinské literatury, a zúčastnit se mistrovských kurzů.

24.08.2023
Kulturní akce Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

RefuFest

02.09 se v Praze konal mezikulturní festival RefuFest, na kterém tým Ukrajinského centra Nusle reprezentoval Ukrajinu. 

Připravili jsme tradiční ukrajinská jídla, která návštěvníky festivalu nadchla. Hosté měli možnost ochutnat varenyky, koláče, palačinky a mnoho dalších oblíbených ukrajinských jídel.

19.09.2023
Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

Divadelní kroužek

Dne 6.9. začal v Ukrajinském centru Nusle dlouho očekávaný divadelní kroužek, který sdružuje příznivce divadelního umění.

Na první hodině měli účastníci možnost se vzájemně poznat a vyměnit si názory a postoje k divadlu. Liší se věkem, zkušenostmi i tvůrčím přístupem, ale právě to činí skupinu zajímavou a různorodou.