Podpořte Ukrajinu!

24.08.2023

English Speaking Club

Ukrajinské centrum Nusle usiluje o rozvoj intelektuálních a kulturních dovedností mladých lidí. Naším cílem je vytvářet optimální podmínky pro účast dospívajících v různých kurzech a aktivitách.

V rámci široké nabídky programů pro dospívající je jednou z nejdůležitějších oblastí anglický konverzační klub, který vede Liudmyla Korostashevych, odbornice s bohatými zkušenostmi, filoložka a držitelka magisterského titulu z Univerzity Tarasа Ševčenka. 

Tento kurz umožňuje teenagerům nejen zdokonalit se v anglickém jazyce, ale také rozvíjet jeho plynulost.

V srpnu 2023 jsme uspořádali první úspěšný klub anglické konverzace mimo Centrum Nusle. Byla to výjimečná událost, protože se k nám připojil host z Ameriky, Aiden.

Během lekce měli členové klubu možnost navštívit centrum Prahy a světoznámou zeď Johna Lennona. Tato akce poskytla nejen jedinečný kulturní zážitek, ale také vytvořila atmosféru aktivní komunikace v cizím jazyce.

Hlavním cílem Ukrajinského Сentra Nusle je poskytovat mladým lidem kvalitní vzdělávací příležitosti. 

Náš Konverzační klub je místem, kde se dospívající mohou aktivně vzdělávat, komunikovat a nacházet nové perspektivy do budoucna. Snažíme se vytvořit prostředí, které podporuje rozvoj a úspěch účastníků našeho programu a vytváří z nich vedoucí osobnosti s mezinárodně uznávanými jazykovými znalostmi.

Bude vás zajímat

HUB Nusle Humanitární pomoc Kulturní akce Kurzy a konzultace Pomoc uprchlíkům Ukrajinské Centrum Nusle Volný čas

Naše úspěchy!

V dubnu se mládežnickému týmu „HUB Nusle“ podařilo uspořádat mnoho zajímavých událostí a vybrat 23 400 korun. 

06.05.2024
Kulturní akce Pomáháme Ukrajině spolu Pomoc dětem hrdinů Ukrajinské Centrum Nusle Volný čas

Vánoční prázdniny pro děti obránců

Včera tým ukrajinského centra Nusle připravil pro děti ukrajinských obránců prázdniny.

31.01.2024
Ukrajinské Centrum Nusle Volný čas

Divadelní kroužek

Dne 6.9. začal v Ukrajinském centru Nusle dlouho očekávaný divadelní kroužek, který sdružuje příznivce divadelního umění.

Na první hodině měli účastníci možnost se vzájemně poznat a vyměnit si názory a postoje k divadlu. Liší se věkem, zkušenostmi i tvůrčím přístupem, ale právě to činí skupinu zajímavou a různorodou.

19.09.2023