Podpořte Ukrajinu!

24.08.2023

English Speaking Club

Ukrajinské centrum Nusle usiluje o rozvoj intelektuálních a kulturních dovedností mladých lidí. Naším cílem je vytvářet optimální podmínky pro účast dospívajících v různých kurzech a aktivitách.

V rámci široké nabídky programů pro dospívající je jednou z nejdůležitějších oblastí anglický konverzační klub, který vede Liudmyla Korostashevych, odbornice s bohatými zkušenostmi, filoložka a držitelka magisterského titulu z Univerzity Tarasа Ševčenka. 

Tento kurz umožňuje teenagerům nejen zdokonalit se v anglickém jazyce, ale také rozvíjet jeho plynulost.

V srpnu 2023 jsme uspořádali první úspěšný klub anglické konverzace mimo Centrum Nusle. Byla to výjimečná událost, protože se k nám připojil host z Ameriky, Aiden.

Během lekce měli členové klubu možnost navštívit centrum Prahy a světoznámou zeď Johna Lennona. Tato akce poskytla nejen jedinečný kulturní zážitek, ale také vytvořila atmosféru aktivní komunikace v cizím jazyce.

Hlavním cílem Ukrajinského Сentra Nusle je poskytovat mladým lidem kvalitní vzdělávací příležitosti. 

Náš Konverzační klub je místem, kde se dospívající mohou aktivně vzdělávat, komunikovat a nacházet nové perspektivy do budoucna. Snažíme se vytvořit prostředí, které podporuje rozvoj a úspěch účastníků našeho programu a vytváří z nich vedoucí osobnosti s mezinárodně uznávanými jazykovými znalostmi.

Bude vás zajímat

Pomoc Dětem Hrdinů Pomoc uprchlíkům Ukrajinské centrum Nusle

Tábor pro mládež

Dne 28.08 skončil tábor pro mládež Ukrajinského Centra pro Nusle.

5 dnů účastníci žili v domě uprostřed lesa «Cottage in Gassberg» .

Toto období bylo plné různých aktivit.

19.09.2023
Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

Čtení se starým lvem: Setkání s knihou

Každý pátek mají malí čtenáři ve zdech ukrajinského centra Nusle jedinečnou příležitost ponořit se do světa knih, užít si okouzlujici dobrodružství, která žijí na stránkách ukrajinské literatury, a zúčastnit se mistrovských kurzů.

24.08.2023
Kulturní akce Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

RefuFest

02.09 se v Praze konal mezikulturní festival RefuFest, na kterém tým Ukrajinského centra Nusle reprezentoval Ukrajinu. 

Připravili jsme tradiční ukrajinská jídla, která návštěvníky festivalu nadchla. Hosté měli možnost ochutnat varenyky, koláče, palačinky a mnoho dalších oblíbených ukrajinských jídel.

19.09.2023