Podpořte Ukrajinu!

06.05.2024

Naše úspěchy!

V dubnu se mládežnickému týmu „HUB Nusle“ podařilo uspořádat mnoho zajímavých událostí a vybrat 23 400 korun. 

V dubnu se mládežnickému týmu „HUB Nusle“ podařilo uspořádat mnoho zajímavých událostí a vybrat 23 400 korun. 

Uskutečnili jsme Velikonoční trh, workshopy na zdobení velikonočních vajíček pro děti i dospělé a mnoho seminářů a přednášek.

Profesionální průvodkyně Zhdyanska Nataliia také uspořádala charitativní prohlídku pro naše návštěvníky, během které bylo navíc vybráno 1 902 korun. 

Z této částky bylo 16 600 korun převedeno na běžný sběr pražského náměstí pro Brigádu rychlého nasazení Národní gardy Ukrajiny „Rubíž“ na nákup Mavic 3 Pro a také 8 700 korun pro 43. oddíl mechanizované brigády na nákup vybavení pro velitelský stan.

Děkujeme všem, kteří se účastnili našich akcí a přispěli na ZSU! Vaše příspěvky mají velký význam pro naši společnou věc!

Bude vás zajímat

HUB Nusle Kulturní akce Ukrajinské Centrum Nusle

Kraslice pro charitu

Umělkyně tvůrčího kolektivu Střední odborné školy 79: Zoryna Bajrak, Ludmila Horbulja, Olga Daradan a Julie Pikush vytvořily sbírku speciálních kraslic pro charitativní akce Pražského Majdanu .

22.04.2024
Kulturní akce

„Je to má i tvá válka“ – prezentace knížky Anastastii Dmytruk

Jemná krajka jejího díla otevírá nejcitlivější stránku ukrajinské války za nezávislost od událostí revoluce na Majdanu po dnešek.

06.06.2017
Aktuálně Kulturní akce

Ukrajinské knihy pro děti na Východě Ukrajiny – Kosťantynivka Doněcké oblasti

V rámci projektu „Pomáháme Ukrajině spolu“ do města Kosťantynivka Doněcké oblasti byl doručen čtvrtý balík s knihami v ukrajinštině. 28 knih od UEP dostala knihovna společenské iniciativy DRUZI (Facebook)DRUZI je veřejný kreativní prostor pro osobní rozvoj a zdokonalení, neformální vzdělávání a rozmanité iniciativy mládeže. Sami o sobě říkají: „Naše mise je nadchnout srdce mladých lidí […]

22.01.2019