Podpořte Ukrajinu!

24.08.2023

Nusle dětem

Tým Ukrajinského Centra Nusle se účastnil charitativní akce „Nusle dětem“, která se konala 17. června 2023.

Během dne děti a jich rodiče měli možnost zúčastnit se různých workshopy a koncertů, zaměřených na rozvoj kreativity a tvůrčích schopností.

Ukrajinská kultura a gastronomie se staly nedílnou součástí akce. Hosté byli příjemně překvapeni pokrmy ukrajinské kuchyně, které připravili dobrovolníci Ukrajinského Centra Nusle.

Hlavním cílem akce bylo shromáždit finanční prostředky na poskytnutí pomoci městu Cherson. Díky společným úsilím týmu našeho Centra se nám podařilo získat 13 000 korun. 

Tato částka byla nezbytná pro zakoupení a úhradu generátoru, který byl již následující týden úspěšně odeslán do Chersonu.

Díky podpoře účastníků a příspěvku každého dobrovolníka se akce „Nusle dětem“ stala událostí, která nejen přispěla k dobročinnosti, ale také nás sjednotila v společné misi pomáhat těm, kdo to nejvíce potřebují.

Bude vás zajímat

Kurzy a konzultace Ukrajinské centrum Nusle

English Speaking Club

Ukrajinské centrum Nusle usiluje o rozvoj intelektuálních a kulturních dovedností mladých lidí. Naším cílem je vytvářet optimální podmínky pro účast dospívajících v různých kurzech a aktivitách.

HUB Nusle Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

HUB Nusle party

Po absolvování tábora z ukrajinského centra Nusle dosáhl náš tým svého cíle: teenageři si nejen uchovali nezapomenutelné dojmy, ale také našli nové přátele.

06.09 Kurátoři prostoru pro mládež HUB NUSLE uspořádali večírek, který byl skvělým zakončením léta.

19.09.2023
Kurzy a konzultace Ukrajinské centrum Nusle Volný čas

Škola FPV dronů

23.08 Skončil druhý kurz výcviku ve škole FPV dronů.

Pomocí simulátorů účastníci úspěšně zvládli teoretické základy a dozvěděli se důležité informace o bezpečnostních pravidlech a omezeních letu.