Podpořte Ukrajinu!

20.04.2016

Setkání s účastníky cyklistického maratónu „Ukrajinci v Evropě“

Dovolujeme si Vás pozvat na setkání s účastníky protiteroristické operace na východní Ukrajině a sportovci, kteří za podpory Kyjevského městského sdružení veteránů ATO a MZV Ukrajiny organizovali dobročinný cyklistický maratón „Ukrajinci v Evropě“ o délce 10 tis. km (13.5. – 28.8.2016) územím 16 evropských zemí, a sice: Polsko, Česká republika, Německo, Holandsko, Belgie, Lucembursko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Monako, Itálie, Slovinsko, Chorvatsko, Maďarsko, Rumunsko a Moldavsko.

V průběhu setkání bude promítnut dokument o válce v Donbasu, vysvětleny reálie z území ozbrojeného konfliktu na východě Ukrajiny, a to z první ruky od účastníků událostí, následuje diskuze.

24. května 2016 v 18.00 hod.

PSN HOUSE Argentinská 38, Praha 7 – Holešovice

Bude vás zajímat

Aktuálně

První kroky v Haagu

Mezinárodní trestní soud v Haagu přirovnal ruskou anexi Krymu k mezinárodnímu válečnému konfliktu.

22.11.2016
Aktuálně

UKRAJINSKÝ FILMAŘ NESPRAVEDLIVĚ OBVINĚN Z TERORISMU, HROZÍ MU DOŽIVOTÍ

Filmový režisér Oleg Sencov byl odsouzen na 20 let, ekolog a proti-fašistický aktivista Oleksandr Kolčenko dostal trest 10 let vězení po nespravedlivém procesu u vojenského soudu v Rusku.

10.08.2015
Aktuálně Osobní názor

Putinova mládež a její „vlastenecká“ výchova

Podpora aktivní participace mládeže je jednou z neodmyslitelných politik v mnoha zemích světa. Nicméně v zemích s autoritářským režimem bývá tato politika často zneužívána k mocenským účelům. Jinak tomu není ani v současném Rusku.

06.01.2016