Podpořte Ukrajinu!

02.11.2018

Ukrajinské knihy pro děti na Východě

Třetí várka knih bude věnována dětem z města Severodonetsk Luhanse obl. Na základě církevní farnosti bude zřízen centrum, ve kterém bude fungovat nadace „Caritas Severodonetsk“, středisko veřejného a společenského vývoje, mládežnické a dětské kluby, nedělní školy a mnoho dalších zajímavých a potřebných iniciativ.

Pečlivě jsme vybrali krásné knihy ukrajinských a světových autorů v ukrajinském jazyce, a chceme je věnovat tomuto centru. Myslíme si, že kulturně-vzdělávací a duchovní fronta, je stejně důležitá jako vojenská. Pouze tak získáme úplné vítězství.
Pomozte nám tuto myšlenku zrealizovat.

Přispívat na nákup knih můžete na transparentní účet nevládní neziskové organizace Ukrajinsko Evropská Perspektiva: 6283201001 / 5500, do poznámky prosím uveďte CZ knihy dětem Ukrajiny, své jméno a přijmeni.

Děkujeme ze spolu s námi pomahate!

Bude vás zajímat

Aktuálně

Savčenková je jen špička ledovce. Ruské věznice spolkly už desítky rukojmí Kremlu

MOSKVA/KYJEV/PRAHA Vinna z podílu na vraždě i z nenávisti vůči ruskojazyčnému obyvatelstvu, vynesl soud v Rostovu na Donu verdikt nad vězněnou pilotkou Nadijou Savčenkovou.

23.03.2016
Aktuálně Evropa v Ukrajině

UEP pořádala pracovní snídaně a konferenci v Bruselu – mluvilo se o budoucnosti ekonomiky Ukrajiny

Ukrajinsko Evropská Perspektiva pořádá pracovní snídaně s Prvním zástupcem Předsedy vlády Ukrajiny a Evropskou komisařkou pro obchod v Bruselu.  

07.06.2018
Aktuálně Без категорії

UEP dostala čestné ocenění – vyznamenání „za důstojnost a patriotismus“

14. března 2019  na prezentaci Monumentální Ševčenkiany v Praze Ukrajinsko Evropská Perspektiva dostala čestné ocenění, vyznamenání „za důstojnost a patriotismus“ za iniciativy volontérského hnutí „Mecenáši pro vojáky“.

16.03.2019