Podpořte Ukrajinu!

14.06.2024

Lekce «Kyberkriminalita»

5. června  Česká policie uspořádala v HUBu Nusle užitečnou přednášku s názvem „Kyberkriminalita“ pro mladé lidi.

5. června  Česká policie uspořádala v HUBu Nusle užitečnou přednášku s názvem „Kyberkriminalita“ pro mladé lidi. Tato akce se stala skvělou příležitostí pro teenagery, aby se dozvěděli více o kyberkriminalitě a způsobech, jak se chránit na internetu.

Účastníci získali jasnou představu o různých typech kyberkriminality, se kterými se mohou na internetu setkat. Probrali různé kategorie kyberkriminality, včetně finančních zločinů, zločinů proti dětem a zločinů souvisejících s duševním vlastnictvím. Naučili se také identifikovat podezřelé online aktivity, falešné webové stránky a potenciálně nebezpečné e-maily a přílohy. Během přednášky obdrželi účastníci praktické rady, jak chránit své osobní údaje na internetu.

Velmi děkujeme policejním zástupcům za uspořádání a vedení této skutečně důležité přednášky. HUB Nusle se snaží mladým lidem poskytovat příležitosti k získání znalostí a dovedností potřebných pro bezpečné a zodpovědné používání internetu. Tato přednáška se stala cenným doplňkem našeho úsilí v tomto směru.

Bude vás zajímat

HUB Nusle Volný čas

Výlet do hor

04.02 tým mládeže HUB Nusle společně s organizací Mládež CPIC Liberec vyrazil do hor.

09.02.2024
HUB Nusle Kulturní akce

Otevření HUB Nusle

Dne 30.11.23 byl oficiálně otevřen prostor pro mládež HUB Nusle.

HUB Nusle je nový mládežnický projekt pražského Majdanu, který sdružuje mladé lidi a poskytuje prostor pro plánování a pořádání různých akcí a také pro podporu sociální role mladých lidí ve společnosti.

12.12.2023
Kurzy a konzultace Ukrajinské Centrum Nusle

Barevné programování pro děti

Ve čtvrtek 26.10 se v ukrajinském centru Nusle konala akce zaměřená na programování barevných robotů pro děti ve věku 7-11 let.

18.12.2023