Podpořte Ukrajinu!

26.05.2024

Školení „Hrajeme proti AIDS“

V Mládežnickém prostoru HUB Nusle se nedávno konal workshop pro mladé s názvem „Hrou proti AIDS“.

V Mládežnickém prostoru HUB Nusle se nedávno konal workshop pro mladé s názvem „Hrou proti AIDS“. Tento interaktivní projekt organizovaný za podpory Státního zdravotního ústavu měl za cíl zvýšit povědomí o HIV/AIDS a jeho prevenci mezi mladými lidmi.

Během akce měli účastníci možnost zapojit se do vzrušující hry, která jim pomohla lépe porozumět mechanismům přenosu HIV/AIDS a způsobům ochrany před infekcí. Kromě toho se dozvěděli pravdivé informace o HIV/AIDS, vyvrátili mýty a omyly, které toto téma často obklopují, a také se setkali s experty a získali odpovědi na všechny své otázky.

Workshop „Hraním proti AIDS“ se stal nejen zdrojem důležitých informací, ale i platformou pro aktivní komunikaci a výměnu myšlenek. Díky interaktivnímu formátu a zábavným hrám měli účastníci možnost osvojit si znalosti a dovednosti, které jim pomohou chránit jejich zdraví.

Pořádání workshopů jako „Hrou proti AIDS“ je důležitým krokem na cestě ke snížení výskytu HIV/AIDS mezi mladými lidmi. Informováním mladých lidí o tomto problému a poskytováním znalostí a dovedností pro ochranu jejich zdraví můžeme svět udělat lepším.

Bude vás zajímat

HUB Nusle Kurzy a konzultace Pomoc uprchlíkům Ukrajinské Centrum Nusle Volný čas

Velikonoční veletrh

Tuto sobotu jsme uspořádali náš první Velikonoční trh.

06.05.2024
Kurzy a konzultace Ukrajinské Centrum Nusle

Barevné programování pro děti

Ve čtvrtek 26.10 se v ukrajinském centru Nusle konala akce zaměřená na programování barevných robotů pro děti ve věku 7-11 let.

18.12.2023
HUB Nusle Naše projekty Pomáháme Ukrajině spolu Pražský Maidan na Staromáku Ukrajinské Centrum Nusle

Přidejte se k našemu týmu!

Chcete se stát součástí aktivní komunity a pomáhat druhým?
Připojte se k dobrovolnickému týmu Pražského Majdanu!

14.06.2024